Campbell's Operative Orthopaedics 4 Cilt, Türkçesi Daha büyük görüntüle

Campbell's Operative Orthopaedics 4 Cilt, Türkçesi

3606

GÜNEŞ TIP KİTABEVİ

1 890,00 TL


KDV Hariç: 1 750,00 TL

Campbell's Operative Orthopaedics

Detay

CAMPBELL’S OPERATIVE ORTHOPAEDICS
 
11. Son Baskı 4 Cilt Türkçe 2011
 
Dünya’nın En Kapsamlı ve Güncel ORTOPEDİ Textbook’u Türkiye’de ve Türkçe
 
“ Bu eser bir ortopedi uzmanının, genel alanında dünya çapında bilgisini güncelleyebileceği en önemli yayını . Bir gece gibi kısa bir sürede cerrahi seçenekleri tamamen gözden geçirmesi için en güvenilir kaynağıdır “
- Doody Tıbbi Yayın Değerlendirme Kurumu Raporu
 
ORTOPEDİ alanında ALTIN STANDART Bu 11. ve son baskının tamamına yakını, baştan sona revize edilerek daha ağırlıklı bir klinik yaklaşımla güncelleştirilmiştir.
 
"I remain amazed that Dr. Canale is able to compile this immense amount of information in a succinct, concise, user-friendly reference...Campbell's remains an essential resource for the operative orthopedic surgeon"
 – JAMA
 
"The book is a must for every library used by those in orthopedic training and is an important addition to the private libraries of all who practice orthopedics."
- The Spine Journal
 
GÜNCEL: 5600 sayfa tamamı güncellenmiş ve yenilenmiş görsel olarak zenginleştirilmiş bilgi sunmaktadır. Ortopedi alanında en son bilgiyi verecek şekilde oluşturulmuştur. Ortopedi’nin en güncel, merak edilen ve kaynak ihtiyacı duyulan 1600 konusuna eksiksiz yer verilmiştir.
 
İTİBARLI: Alanında bilgisi ve yetkinliği tartışılmayan ve dünyaca isim yapmış Ortopedi kadrosu tarafından oluşturulmuştur.
 
PRATİK VE KULLANIMI KOLAY: Daha pratik ve anlaşılması kolay olması için tablolar sadeleştirilmiş ve okunaklı hale getirilmiştir. Okuyucu dostu format konsantrasyonunuzu arttıracaktır. Binlerce resim konuyu en kolay anlaşılır şekilde sunmaktadır.
 
KAPSAMLI: Klasik kaynaklara göre daha fazla sayıda başlık ve daha kapsamlı bilgiyi okuyucunun kolay kavrayabileceği formatta sunar. Tam bir ortopedi kütüphanesidir.
ISBN 9789752773424
Basım Yılı2011
Sayfa Sayısı5134
Kitap DiliTÜRKÇE
Yazar(lar)S. Terry CANALE, James H. BEATY
Çeviri Editörü Prof. Dr. Mustafa BAŞBOZKURT, Doç. Dr. Cemil YILDIZ

Yorum Yaz

Campbell's Operative Orthopaedics 4 Cilt, Türkçesi

Campbell's Operative Orthopaedics 4 Cilt, Türkçesi

Campbell's Operative Orthopaedics

Yorum Yaz