Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek icin sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinizde çerezler ile toplanan kişisel verileriniz Veri Politikamız / Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçlar ve yöntemlerle mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır.

Home

 SOSYAL PSİKOLOJİDE DEĞERLER VE AHLAK: Kuramlar ve Ölçekler Daha büyük görüntüle

SOSYAL PSİKOLOJİDE DEĞERLER VE AHLAK: Kuramlar ve Ölçekler

Nobel Akademik Yayıncılık

63,00 TL

56,70 TL

-10%


KDV Hariç: 56,70 TL

Değerler ve ahlak, son dönemlerde sosyal psikolojinin en heyecan verici ve en fazla araştırma üretilen alanları hâline gelmiştir. Elinizdeki bu kitap da, değerler ve ahlak konularında Türkiye’de geliştirilmiş veya Türkçe’ye uyarlanmış belli başlı ölçekleri gözden geçirmektedir ancak yalnızca bir ölçek derlemesi olmakla kalmayıp ölçeklerin dayandığı kuramsal altyapıyı da sunmayı hedeflemiştir. Böylelikle değerler ve ahlak alanındaki hem geleneksel hem de güncel belli başlı kuramlar konusunda da başvurulabilecek kaynak bir kitap niteliği kazanmıştır. Bu çalışmanın, değerler ve ahlak konularına ilgi duyan öğrenci ve akademisyenlere fayda sağlayacağını umarız.

ISBN9786053206965
Basım YılıKasım, 2017
Basım Sayısı1. Baskı
Sayfa Sayısı304
Kitap DiliTürkçe
Yazar(lar)Aslı Aydemir, Aydın Bayad, Beyza Tepe, Büşra Alparslan, Çağdan Erdoğan, Gonca Nebioğlu, Hatice Ekici, Neslihan Sayraç, Nur Ağdelen, Ogeday Çoker, Onurcan Yılmaz, Sevim Cesur

Yorum Yaz

SOSYAL PSİKOLOJİDE DEĞERLER VE AHLAK: Kuramlar ve Ölçekler

SOSYAL PSİKOLOJİDE DEĞERLER VE AHLAK: Kuramlar ve Ölçekler

Yorum Yaz