Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek icin sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinizde çerezler ile toplanan kişisel verileriniz Veri Politikamız / Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçlar ve yöntemlerle mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır.

Reading Passages in English for Everybody from A.1 To C.2 Daha büyük görüntüle

Reading Passages in English for Everybody from A.1 To C.2

Akademisyen Kitabevi

35,00 TL

28,00 TL

-20%


KDV Hariç: 28,00 TL

  •   Basitten zora sıralı, kısa kısa hazırlanmış hızlı okunan metinler.
  •   “İngilizceyi yıllar önce gördüm, bildiklerimi de unuttum.” diyenler basit okuma parçalarından başlayıp bilgilerini tazeleyebilirler.
  •   “Benim gramer’im iyi fakat kelime bilgim zayıf.” diyenler parçaları okuyup, minik sözlüklerden faydalanıp kelime bilgilerini artırabilirler.
  •   “İyi derecede İngilizce biliyorum ama unutmamak için tekrar edecek ya da okuyacak zamanım yok.” diyenler kısa tutulmuş parçaları her an, her boşluk bulduklarında okuyabilirler. Temel seviyedeki parçalarda bile kişisel olarak ilk defa karşılaşıp öğrenebilecek kelimeler bulunabilmektedir.
  •   Kelimelerle tekrar tekrar karşılaşma imkânı hedeflendi. Her okuma parçasının kendi küçük sözlüğü var. Tüm sözcükler kitabın sonunda ayrıca bir arada kapsamlı bir sözlük içinde yeniden sunuldu.
  •   İngilizce öğretmenleri sınavlarında okuma metni olarak yararlanabilirler.
  •   İlkokul ve ortaokul sınavları da artık okuma parçası ağırlıklı. Parçalar, öğrencilerin okuma hızlarının gelişmesi için çok yararlı olacaktır.
  •   LYS-5 dil, YDS, Yök-DİL, TOEFL ve muafiyet (hazırlık atlama)  gibi her türlü sınava hazırlananlar kullanabilir.
  • Metinlere çalışırken tavsiyemiz: Size kolay gelen parçalardan çalışmaya başlayın. Parçaları metne bakmadan dinleyin ve mümkün olduğunca anlamaya çalışın. İkinci aşamada, metne bakarak ama kelimelerin anlamlarına bakmadan dinleme yapıp anlamaya çalışın, üçüncü olarak kelimelerin anlamlarına çalışın ve tekrar okuma ya da dinleme yapın. Parçayı iyice anladığınızdan emin olun. Telaffuz çalışması olarak sesinizi bilgisayara ya da telefonunuza kaydedip, orijinal kayıtla karşılaştırabilirsiniz.
ISBN9786052584187
Basım Yılı2019
Sayfa Sayısı157
Yazar(lar)Onur CEYLANLI , Kenan AKARSLAN

Yorum Yaz

Reading Passages in English for Everybody from A.1 To C.2

Reading Passages in English for Everybody from A.1 To C.2

Yorum Yaz